Našim klientům

Sjednáváme hypotéky od 1,69% p.a.
Pokud jste klientem kterékoliv české banky, pak je to Vaše vstupenka pro získání nejnižšího úroku pro Vaši hypotéku. Jsme si naší pozicí tak jistí, že pokud nebudeme umět vyjednat nejnižší úrokovou sazbu, tak Vám proplatíme náhradu Vašeho času a prostředků, vynaložených na jednání s našim hypotečním specialistou.

Sjednáváme úvěry ze stavebního spoření od 1,59% p.a.
Ať už chcete kupovat, prodávat, rekonstruovat… Tak máte právo využít státem dotované úvěry, kterými vyřešíte všechno, co je spojeno s bydlením. Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci, nebo jen kalkulaci Vašeho investičního záměru. Všechno spolu vyřídíme telefonicky, v klidu Vašeho domova.

Sjednáváme úvěry na rekonstrukci od 1,59% p.a.
Chystáte se rekonstruovat vlastní, nebo pronajatou nemovitost? Víme, jak na jakoukoliv rekonstrukci získat finance za nejnižší cenu na trhu. Garantujeme našim klientům, že mají opravdu tu nejzajímavější variantu.

Refinancujeme hypotéky
Pošlete nám stávající úvěrovou smlouvu a poslední výpis z úvěrového účtu.
Obratem dostanete kalkulaci a rychle Vám Zafixujeme nový levný úrok! Zjistíme Vaši úsporu a zařídíme pro Vás tu nejvýhodnější cenotvorbu nového úvěru.

Konsolidujeme úvěry, které jste investovali do vlastního bydlení, nebo do bydlení dětí/rodičů/sourozenců. Vytočte naše telefonní číslo a nechte si poradit, co je k tomu potřeba.